Jesteśmy firmą rodzinną. Kontynuujemy wielopokoleniową tradycję konstruktorską sięgającą lat 30 zeszłego wieku.

Pierwszą frezarkę cnc na własne potrzeby produkcyjne zbudowaliśmy 2003 roku.Od tego czasu zbierają coraz to większe doświadczenie konstruktorskie budowaliśmy coraz to bardziej zaawansowane maszyny pod konkretne zastosowania specjalistyczne.

W ostatnich latach zdecydowaliśmy wykorzystać zdobyte doświadczenie oraz obszerną wiedzę inżynierską i zaoferowaliśmy do sprzedaży pierwsze urządzenia komercyjne. Obecnie produkujemy kilka modeli obrabiarek od serii ekonomicznych przeznaczonych dla hobbystów lub prototypowania, po profesjonalne maszyny do produkcji seryjnej.
Stawiamy na indywidualne projekty maszyn pod konkretne wymagania klientów, praktycznie każda maszyna jest indywidualnym projektem zgodnie z wymaganiem klienta.
W procesie projektowania korzystamy z zaawansowanych narzędzi projektowych firmy autodesk, zanim dojdzie do produkcji każdy model przechodzi wiele symulacji komputerowych, a zanim oddany zostanie Klientowi przechodzi wielogodzinne testy.

Duży nacisk kładziemy na ergonomię i funkcjonalność naszych urządzeń nie zapominając o estetyce oraz niepowtarzalnym designie naszych urządzeń.

Pozwalamy naszym Klientom na udział w tworzeniu projektu ich maszyn, uwzględniamy wszystkie sugestie od zmiany pola pracy, sterowania czy rodzaju napędu.